O nas

baner_sub

Specjalizujemy się w BTL. Projektujemy ekspozycję produktu w miejscu sprzedaży, kompletne systemy lojalnościowe, włączając w to obsługę logistyczną, informatyczną i prawną. Mamy również doświadczenie w kreacji corporate identity, a także w tworzeniu strategii marki.

Moc doświadczeń, kontaktów i umiejętności, jakie dotychczas zebraliśmy to rezultaty naszej działalności. Natomiast przyczyna, dla której tak wielu klientów podejmuje z nami współpracę, leży nie tyle w doświadczeniach, ile w naszym podejściu do pracy. Rozumiemy, co znaczy ASAP – Albo Szybko, Albo Pędzikiem :) Innej opcji nie ma. Zresztą, szybka reakcja nie stanowi problemu, jeśli na co dzień trzymamy rękę na pulsie rynku. Na bieżąco obserwujemy trendy, ceny i reakcje klientów – stąd dobrze wiemy jak „pracują” nasze realizacje – i natychmiast wyciągamy z tego cenne wnioski.

Do tego – co chyba najważniejsze – z każdym projektem mamy coraz więcej entuzjazmu dla naszej pracy. Ponieważ widzimy, że to co robimy przynosi satysfakcję oraz wymierne korzyści zarówno nam, jak i naszym klientom, którzy chętnie dzielą się radością z efektów naszych wspólnych działań. A entuzjazm – jak wiadomo – jest niezmiernie zaraźliwy :)

Zapraszamy do współpracy, chętnie zaangażujemy się w nowe tematy!

19 lat na rynku
41 Klientów
setki projektów!

i każdy trzyma poziom!