O nas

baner_sub

Specjalizujemy się we wsparciu sprzedaży.

Tworzymy efektowne grafiki, adoptujemy komunikacje globalnych marek na potrzeby kampanii reklamowych oraz materiały POS.
Projektujemy ekscytujące i funkcjonalne konstrukcje – zarówno małe formy naladowe jak i efektowne wielopaletowe zabudowy.
Realizujemy produkcje w różnych technologiach – od jednostkowych egzemplarzy w technologii cyfrowej do milionowych nakładów na maszynach flexo.

Moc doświadczeń, kontaktów i umiejętności, jakie dotychczas zebraliśmy to rezultaty naszej działalności. Natomiast przyczyna, dla której tak wielu klientów podejmuje z nami współpracę, leży nie tyle w doświadczeniach, ile w naszym podejściu do pracy. Rozumiemy, co znaczy ASAP. Innej opcji nie ma. Zresztą, szybka reakcja nie stanowi problemu, jeśli na co dzień trzymamy rękę na pulsie rynku. Na bieżąco obserwujemy trendy, ceny i reakcje klientów – stąd dobrze wiemy jak „pracują” nasze realizacje – i natychmiast wyciągamy z tego cenne wnioski.

Do tego – co chyba najważniejsze – z każdym projektem mamy coraz więcej entuzjazmu dla naszej pracy. Ponieważ widzimy, że to co robimy przynosi satysfakcję oraz wymierne korzyści zarówno nam, jak i naszym klientom, którzy chętnie dzielą się radością z efektów naszych wspólnych działań. A entuzjazm – jak wiadomo – jest niezmiernie zaraźliwy :)

Zapraszamy do współpracy, chętnie zaangażujemy się w nowe tematy!

25 lat na rynku
50 Klientów
setki projektów!

i każdy trzyma poziom!